FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak kupić ofertę ? Jak kupić i podarować na prezent.
W okresie trwania oferty, kliknij w pole "KUP TERAZ", kolejno wpisz w wyznaczone pola niezbędne dane i kliknij pole "ZAPŁAĆ". Unikalny kod oferty "voucher" otrzymasz w sms oraz na emial, który przyjdzie na podany przez ciebie numer telefonu komórkowego.
Istnieje także możliwość skorzystania z opcji "kup na prezent", dzięki której w prosty sposób możesz obdarować bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Po kliknięciu pola "kup na prezent" wpisujesz swoje dane oraz numer telefonu osoby której chcesz zrobić miłą niespodziankę. Po dokonaniu przez ciebie płatności osoba której podałeś numer telefonu otrzyma sms z "voucherem" oraz wiadomością o szczegółach prezentu.

2. Jak zapłacić za ofertę?
Po kliknięciu przycisku "ZAPŁAĆ" następuje automatyczne przekierowanie na stronę "płatności.pl", z której bezpłatnie dokonasz zapłaty za wybraną ofertę.

3. Ile jest czasu na zrealizowanie oferty?
Każdy z "voucherów" ma ograniczoną ważność. Szczegóły znajdziesz w opisie oferty.

4. Jak zrealizować ofertę?
To bardzo proste. Wystarczy okazać usługodawcy kod który zawiera "voucher". Warunki realizacji znajdziesz w opisach każdej oferty.

5. Jak mogę dodać własną ofertę na "darmocha24.pl"?
Jeżeli chcesz aby twoja oferta znalazła się na stronie, możesz za pomocą przycisku zlokalizowanego w górnym prawym rogu Dodaj ofertę. Aby dodać ofertę należy założyć konto. Jeżeli potrzebna jest pomoc skontaktuj się z nami pisząc na: biuro@darmocha24.pl.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.