Podróże
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 878 zł
  oldCena:878 zł 439 zł
  zyskujesz 439 zł
  Cała Polska

  4-dniowy (3 noclegi) pobyt w strefie wellness w słowackim Ski Zabava – Hrustin

  RABAT50%
sprzedaż zakończona!

439 zł zamiast 878 zł za 439 zł zamiast 878 za 4-dniowy (3 noclegi) pobyt dla 2 osób wraz ze śniadaniami, drinkami powitalnymi i 1,5-godzinnym pobytem w strefie wellness w słowackim Ski Zabava – Hrustin. Poddaj się urokowi zimy i spędź weekend na relaksie i sporcie!

Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja... – któż nie pamięta tej czwórki ciekawskich i dzielnych dzieci, które przechodząc przez starą szafę w zapomnianym pokoju wiejskiej posiadłości odnajdują magiczną krainę zwaną Narnią. Pierwsza dotarła tam najmłodsza z rodzeństwa – Łucja, która na tyłach wspomnianej szafy znalazła wyjście do gęstego, zaśnieżonego lasu. Jeśli taki krajobraz, wraz z imponującą panoramą gór oraz wygodnymi nartostradami, coraz częściej pojawia się w Twojej wyobraźni, to znak, że czas na krótki wypad na Słowację, gdzie znajdziesz o tej porze roku wszystkie zimowe atrakcje. Z kuponem Grupera i Ski Zabava – Hrustin  możecie za 439 zł zamiast 878 zł spędzić we dwoje 4 dni wśród cudownie ośnieżonych lasów oraz bajecznie białych szczytów gór. 

Ski Zabava – Hrustin to nowo zbudowany ośrodek narciarski w stylu góralskim, malowniczo położny w północnej Słowacji, niedaleko dobrze znanego miasta Orava – Dolny Kubin. Ośrodek, zlokalizowany na wysokości 900–1142 m n.p.m. otacza wspaniała, charakterystyczna dla regionu górska przyroda oraz doskonale zadbane tereny dla narciarzy. Na miejscu można zapisać się do szkółki narciarskiej, wypożyczyć sprzęt oraz poddać serwisowi własne narty.

W ośrodku można także wypocząć po intensywnym dniu na stokuna przykład udając się do strefy wellness, gdzie warto zanurzyć się w uspokajająco szumiącym, kuszącym ciepłymi bąbelkami jacuzzi albo wygrzać w saunie fińskiej. A rankiem, przed wyjściem na stok lub na spacer, koniecznie trzeba zjeść smakowite i sycące śniadanie, oparte na tradycyjnych orawskich produktach i wypić filiżankę aromatycznej kawy.

Wszystkie pokoje w ośrodku są wyposażone w telewizję satelitarną z 16 kanałami (w tym polskimi) oraz łazienki, a wystrój pomieszczeń nawiązuje do stylu góralskich chat z charakterystycznymi drewnianymi podłogami i meblami. Goście mają też dostęp do bezpłatnego WiFi.

Zdecyduj się na kupon Grupera i odpocznij w bajkowej scenerii, rozkoszując się pięknymi widokami, krystalicznym górskim powietrzem i możliwościami, jakie daje znajdujący się tuż przy ośrodku stok narciarski z wyciągiem.

 

Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Kupon obejmuje 3 noclegi ze śniadaniami i drinkami powitalnymi dla 2 osób w słowackim Ski Zabava – Hrustin.
  Na dobry początek weekendu Ski Zabava zaoferuje Tobie i osobie towarzyszącej drink powitalny i upominek.
  Dodatkowo otrzymasz 20% zniżki na wejście do aquaparku, zamku Orawskiego, skansenu w Zubercu  i innych atrakcji turystycznych w regionie.
  Wraz z drugą osobą możesz udać się do strefy wellness i przez 1,5 godziny korzystać z jacuzzi i sauny fińskiej bez dodatkowych opłat.
  Pomyśl o wypoczynku i aktywnościach, jakie czekają na Ciebie na Słowacji – najmodniejszym ostatnio kierunku zimowych wypadów weekendowych!

 • Warunki

  Kupon można zrealizować w przedłużone weekendy (od czwartku do niedzieli) od 17.11.2011 do 18.12.2011.
  Jeden kupon obejmuje pobyt 2 osób.
  Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.
  Prosimy o telefoniczną rezerwację terminu pod numerem:
  +421 905 653766
  lub za pośrednictwem poczty email:
  info@skizabava.sk
  (z obsługą porozumiesz się po polsku lub angielsku).
  Limit kuponów: 100 sztuk

 • Ofertę przygotował

  Gruper Sp. z o.o.
  ul. Szturmowa 2a
  02-678 Warszawa
  http://www.gruper.pl
 • Dane kontakowe

  www.zima.skizabava.sk

  Ski Zabava
  Hrustin - Vasilowska hala
  Słowacja
  +42 1905 553 020
  mario.virlic@skizabava.sk

Wyświetleń: 307