Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 120 zł
  oldCena:120 zł 59 zł
  zyskujesz 61 zł
  Lublin

  1 zabieg do wyboru: 1) piercing: przekłucie pępka lub języka

  RABAT51%
sprzedaż zakończona!

59 zł zamiast 120 zł za 59 zł zamiast 120 zł za 1 zabieg do wyboru: 1) piercing: przekłucie pępka lub języka + kolczyk ze stali chirurgicznej, 2) depilację laserową IPL pach i bikini lub twarzy lub 3) zabieg liftingujący RF na twarz lub przedramiona w Happy Sun

Jak się okazuje, starożytni na podkreślenie swojego wysokiego pochodzenia mieli dosyć nietuzinkowe metody. W Egipcie wystarczyło przekuć sobie pępek – tylko członkowie rodu faraonów mogli sobie pozwolić na taką zachciankę. Tym, którzy tę zasadę złamali, groziła bowiem kara śmierci. Dla starożytnych Rzymian synonimem bogactwa i luksusu było zaś przekłute ucho. Dzięki kuponowi Grupera z 51% rabatu na piercing pępka lub języka oraz kolczyk ze stali chirurgicznej i Ty możesz podkreślić swoją indywidualność! W ramach kuponu możesz się zdecydować także na depilację laserową IPL pach i bikini lub twarzy, bądź na zabieg liftingujący RF na twarz lub przedramiona.

W ramach kuponu możesz wybrać 1 z 3 zabiegów:

Piercing: przekłucie pępka lub języka + kolczyk– piercing, czyli zdobienie ciała kolczykami, obecnie przeżywa swój renesans. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularną formą ozdabiania ciała ipodkreślania swojej osobowości i oryginalności. W Happy Sun możesz szybko i bezpiecznie przekłuć pępek lub język i zmienić swój image. Otrzymasz także kolczyk ze stali chirurgicznej.

Depilację laserową IPL pach i bikini lub twarzy – depilacja IPL to usuwanie owłosienia za pomocą światła. Impulsy silnego światła (IPL) emitują fale o zakresie 590–1200 nm, co umożliwia indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta. Wykorzystywane do depilacji urządzenie posiada komfortowy system chłodzenia, który minimalizuje uczucie gorąca podczas zabiegu i delikatnie znieczula skórę. Po upływie 1-3 tygodni od depilacji IPL część owłosienia stopniowo wypada. Wiele włosów już nie odrasta.

• Zabieg liftingujący RF na twarz lub przedramiona – radiofrekwencja (RF), to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu i usuwania zmarszczek. Podczas zabiegu skóra jest masowana specjalną głowicą urządzenia RF, emitującą fale radiowe. Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje organizm do produkcji białek, czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. W efekcieskóra odzyskuje sprężystość i jędrność oraz staje się odmłodzona. Dzięki radiofrekwencji następuje także: redukcja zmarszczek, spłycenie rozstępów i blizn oraz likwidacja cellulitu.

Salon kosmetyczny Happy Sun oferuje kompleksowe usługi fryzjersko-kosmetyczne. W ofercie można znaleźć szeroką gamę zabiegów upiększających i wyszczuplających. Grono Happy Sun zasila szereg specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa i kosmetyki. W komfortowych warunkach i miłej atmosferze odpoczniesz, odprężysz się, a wykwalifikowany personel zadba o Twoje ciało i doskonałe samopoczucie.

Miejscowość: Lublin Kod ważny przez 90 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Dzięki kuponowi Grupera masz możliwość wyboru 1 z 3 profesjonalnych zabiegów w Happy Sun, wykonanych pod okiem specjalistów:
  Piercing pozwoli Ci na zmianę swojego image’u – bezpiecznie i niedrogo!
  Depilacja laserowa IPL sprawi, że pożegnasz się z niechcianym owłosieniem raz na zawsze.
  Radiofrekwencja zaś to idealny sposób na jędrne i wiecznie młode ciało oraz piękną skórę twarzy! Dzięki niej usuniesz także niedoskonałości.

 • Warunki

  Kupon można wykorzystać od 28 września do 28 grudnia 2011.
  Jedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem:
  511 204 402.

 • Ofertę przygotował

  Gruper Sp. z o.o.
  ul. Szturmowa 2a
  02-678 Warszawa
  http://www.gruper.pl
 • Dane kontakowe

  Happy Sun
  ul. Koncertowa 9
  Lublin
  tel. 511 204 402

Wyświetleń: 337