Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 240 zł
  oldCena:240 zł 119 zł
  zyskujesz 121 zł
  Cała Polska

  Ciśnieniomierz Visomat Comfort 20/40

  RABAT51%
sprzedaż zakończona!

119 zł zamiast 240 zł za 119 zł zamiast 240 zł za ciśnieniomierz Visomat Comfort 20/40 ze sklepu internetowego www.diabetyk24.pl. Termometr Domotherm TH1 – gratis! Zadbaj o zdrowie tych, których kochasz

Kiedy przeprowadzała się do Colorado Springs, nie spodziewała się, że najlepszym lekarzem w tamtej okolicy jest indiański szaman. Nikła konkurencja, nowoczesne, jak na tamten czas narzędzia oraz doświadczenie Dr Queen szybko zdobyły zaufanie mieszkańców miasteczka. Gdyby nagle do naszej osiedlowej przychodni przybyła pani doktor z dzikiego zachodu, z pewnością nawet pies z kulawą nogą nie skusiłby się na wizytę w jej gabinecie. Chyba że zaopatrzyłaby się w nowoczesny sprzęt diagnostyczny np. elektroniczny ciśnieniomierz. Już dziś możesz mieć takie cudo we własnym domu lub podarować je komuś z rodziny. Wystarczy zaopatrzyć się w kupon Grupera za jedyne 119 zł, aby mieć ciśnienie pod kontrolą. Dodatkowo otrzymasz nowoczesny termometr Domotherm TH1 gratis oraz 10% rabatu na pozostałe produkty ze strony www.diabetyk24.pl do wykorzystania podczas realizacji kuponu.

Ciśnieniomierz elektroniczny dokonuje pomiaru tzw. metodą oscylometryczną, od wielu lat stosowaną w szpitalach na całym świecie. Pomiar następuje w momencie uchodzenia powietrza z naramiennego mankietu. Regularny pomiar jest szczególnie ważny w przypadku pacjentów, którzy wymagają stałej i bardzo dokładnej kontroli ciśnienia krwi. Badanie jest najdokładniejsze, kiedy dokonuje się go w spokojnych warunkach domowych, ponieważ reakcja na tzw. biały fartuch i otoczenie szpitala lub przychodni mogą sprawić, że pacjent nie poczuje się wystarczająco komfortowo, a wynik będzie wówczas przekłamany. Dzięki prostemu w obsłudze ciśnieniomierzowi, każdy może dokonywać pomiaru samodzielnie, w zależności od własnych potrzeb.

Zalety ciśnieniomierza Visomat® comfort 20/40:

 • w pełni zautomatyzowany pomiar naramienny ciśnienia krwi oraz tętna,
 • pomiar ciśnienia już podczas napompowywania mankietu,
 • wysokiej jakości, uniwersalny mankiet dla wszystkich obwodów ramienia (od 23 cm do 43 cm),
 • pamięć ostatnich 30 odczytów – wyświetlanie średniej wartości pomiarów,
 • sygnalizacja arytmii,
 • duży przejrzysty wyświetlacz LCD,
 • wskazania trzech wartości (ciśnienia skurczowego, ciśnienia rozkurczowego oraz pulsu),
 • wyświetlacz ciśnienia i tętna,
 • wizualny wskaźnik na podstawie norm WHO,
 • klinicznie potwierdzona dokładność pomiarów badania przez ESH – Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego oraz DIN – Niemiecki Instytut Normalizacyjny,
 • wieczysta gwarancja.

Diabetyk24.pl jest pierwszym sklepem internetowym, którego głównym profilem działalności jest szeroka sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii, w tym także książek i fachowych czasopism. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. glukometry i akcesoria, wstrzykiwacze insuliny, ciśnieniomierze, wagi, termometry, inhalatory, kosmetyki dla diabetyków, książki, suplementy diety oraz żywność dla diabetyków.

 

Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu na wszystkie pozostałe produkty ze strony www.diabetyk24.pl do wykorzystania podczas realizacji kuponu.
  Gratis otrzymasz supernowoczesny termometr Domotherm TH1:
  testowany klinicznie,z dużym wyświetlaczem,wodoodporny,z pamięcią ostatniego pomiaru,z procesem pomiaru za pomocą jednego przycisku,z energooszczędną baterią.Ciśnieniomierz to doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent dla mamy, taty, babci lub dziadka!
  Urządzenie posiada wieczystą gwarancję.
  Ciśnieniomierz Visomat Comfort 20/40 wyświetla 30 ostatnich pomiarów, oblicza także ich średnią wartość.
  Dbać o siebie znaczy mieć zdrowie pod pełną kontrolą – umożliwią to profesjonalne urządzenia w postaci ciśnieniomierza oraz termometru.

 • Warunki

  Kupon można realizować od 5 grudnia 2011 do 5 stycznia 2012.
  Po nabyciu kuponu należy wysłać maila na adres:
  gruper@diabetyk24.pl,w tytule podając CIŚNIENIOMIERZ, w jego treści zaś dane adresowe, numer kuponu Grupera oraz telefon.
  Kupon nie zawiera kosztów przesyłki.
  Do wyboru przesyłka:
  pocztą – 12 zł,kurierem – 15 zł.Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.
  Limit kuponów: 200 sztuk.
  Najważniejsze informacje:
  w pełni zautomatyzowany pomiar naramienny ciśnienia krwi oraz tętna,uniwersalny mankiet dla wszystkich obwodów ramienia (od 23 cm do 43 cm),sygnalizacja arytmii,duży przejrzysty wyświetlacz LCD,wskazania trzech wartości (ciśnienia skurczowego, ciśnienia rozkurczowego oraz pulsu),wyświetlacz ciśnienia i tętna,wizualny wskaźnik na podstawie norm WHO,klinicznie potwierdzona dokładność pomiarów badania przez ESH,pokrowiec na zamek błyskawiczny,opcjonalnie dostępny zasilacz sieciowy.

Wyświetleń: 763