Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 120 zł
  oldCena:120 zł 50 zł
  zyskujesz 70 zł
  Gorzów Wlkp.

  Wymiana tarcz hamulcowych

  RABAT59%
sprzedaż zakończona!

50 zł zamiast 120 zł za Wymianę tarcz hamulcowych i klocków.Nie narażaj na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu. Skontroluj stan swojego auta!!

Bezpieczeństwo jazdy to podstawa, zadbaj o stan swojego auta!

Hamulce to nasza gwarancja bezpieczeństwa. To jak obchodzimy się z hamulcami w dużej mierze zależy od żywotności poszczególnych elementów naszego układu hamulcowego. Jedni hamują mniej agresywnie, inni dociskają pedał hamulca znacznie mocniej. Niezależnie od naszego stylu jazdy oraz od tego, czy jeździmy głównie po mieście, czy na trasach, nasze hamulce wymagają szczególnej opieki.

 

OFERTA OBEJMUJE:

Wymianę tarcz hamulcowych i klocków na jedej osi- przód lub tył.

Wymiana wykonywana jest  w profesjonalnym warsztacie zgodnie ze sztuką oraz gwaracją.  Warsztat akceptuje części dostarczone przez klienta.

 

Po czym poznać, że Twoje klocki hamulcowe są do wymiany?

 

Informacja od mechanika

Mechanicy często informują swoich klientów – za 4 tys. kilometrów wymiana klocków hamulcowych. Pamiętajmy jednak, że ocena jest mocno przybliżona. Owszem może się zdarzyć, że montaż nowych klocków będzie potrzebny dopiero za 8 tys. km, ale równie dobrze może się wydarzyć, że nawet tych 4 tys. km nasze klocki nie wytrzymają.

Taka informacja to sygnał  - zorganizuj jak najszybciej wymianę - mniej agresywna jazda wcale nie wydłuży terminu wymiany klocków – przecież nie  przestaniesz hamować na czerwonym świetle. 

 

Wydłużenie drogi hamowania

Jest to najbardziej oczywisty objaw zużytych klocków hamulcowych. W takiej sytuacji nie ma, na co czekać. Swoją najbliższą podróż powinniśmy odbyć do naszego mechanika.

 

Pogorszenie tempa przyspieszenia

W przypadku, kiedy obserwujemy wolniejsze niż zwykle przyspieszanie naszego samochodu należy rozważyć, że nasze hamulce są cały czas zaciśnięte. Może o tym dodatkowo świadczyć mocno nagrzewająca się felga koła oraz zapach spalenizny wydobywający się z okolicy kół Wówczas konieczna jest wizyta u  mechanika. W tym przypadku również nie warto zwlekać, gdyż jazda z zaciśniętymi klockami hamulcowymi jest bardzo niebezpieczna oraz drastycznie zmniejsza ich żywotność.Dźwięki (piszczenie, odgłosy tarcia)

Dźwięki (piszczenie, odgłosy tarcia)

Wszelkie dźwięki, których dotychczas nie było i pojawiają się np. podczas hamowania lub podczas jazdy mogą wskazywać na zużycie klocków hamulcowych. Nie zwlekaj – udając się do mechanika możesz uratować przed zniszczeniem swoje tarcze, ignorując te objawy naprawa może wzrosnąć z kilkudziesięciu do kilkuset złotych. A nawet do kilku tysięcy jeżeli nie wyhamujemy i spowodujemy kolizję.

Wibracje w kierownicy podczas hamowania

Odczuwając wibracje w kierownicy podczas hamowania mogą oznaczać poza zużytymi klockami również uszkodzenie mechaniczne (skrzywienie) tarczy.

 

 

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Oferta dotyczy usługi wymiany tarcz i klocków w samochodach osobowych na jedej osi. Nie dotyczy pojazdów z elektrycznie sterowanym zaciskiem. Koszt może sie zmienic w przypadku:

  - zacisk hamulcowy będzie wymagał rozebrania i regeneracji

  -prowadnice będą zapieczone

  -wynikną inne usterki uniemożliwiające prawidłowe wykonanie usługi

 • Warunki

  Wymagany wczesniejszy kontakt telefoniczy, numer tel. dostepny po zakupie oferty w przesłanej wiadomości sms.

 • Informacje o sprzedającym

  M.S Serwis
  Koniawska 12
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  www.ms-serwis.auto.pl
 • M.S Serwis

  Profesjonalny serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostyka komputerowa

Wyświetleń: 142