Różne
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 100 zł
  oldCena:100 zł 1 zł
  zyskujesz 99 zł
  Cała Polska

  Otwarcie konta osobistego w Alior Banku z premią

  RABAT99%
sprzedaż zakończona!

1 zł zamiast 100 zł za 0 zł za otwarcie konta osobistego w Alior Banku z premią 100 zł oraz pakietem usług assistance i concierge. Czas na zysk!

Co Ci daje Twój bank? Jeżeli zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiedzią na to pytanie, to znak, że już najwyższy czas na zmiany. Tym bardziej, że z dzisiejszym kuponem Grupera masz niepowtarzalną okazję, żeby za 0 zł otworzyć konto z premią 100 zł w Alior Banku. Będziesz mógł korzystać m.in. z darmowych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatnych przelewów internetowych, wsparcia „Pomocnych Fachowców” i z najwyższej jakości obsługi. A dodatkowo otrzymasz 100 zł premii na dobry początek!

Sprawdź, co jeszcze zagwarantuje Ci dzisiejsza oferta. Konto osobiste w Alior Banku, to jedyne konto na rynku, dzięki któremu możesz korzystać z tylu przywilejów:

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty z funkcjonalnością PayPass™, pozwalającej na dokonywanie płatności bezstykowych i w Internecie lub karty World Debit MasterCard, dzięki której możesz zbierać punkty i wymieniać je na cenne nagrody,
 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za bogaty pakiet assistance – darmową pomoc specjalistów z wielu dziedzin (np. hydraulika, szklarza, elektryka czy pomocy drogowej w przypadku awarii),
 • 0 zł za pakiet concierge – osobistego doradcę, dostępnego 24 godziny na dobę, 365 dni w roku,
 • 4% w skali roku zarabia każdej nocy połowa środków z konta na lokacie nocnej,
 • w pełni funkcjonalna bankowość mobilna,
 • przelewy natychmiastowe do innych banków, pozwalające na przekazanie środków nawet w 60 sekund,
 • opłata za kartę debetową to tylko 5 zł miesięcznie.

Korzystając z oferty Alior Banku na Gruper.pl, oprócz wszystkich wymienionych wyżej korzyści, dodatkowo otrzymasz też 100 zł premii!

Po wypełnieniu wniosku internetowego, umowę z Alior Bankiem będziesz mógł podpisać w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób:

 • całkowicie online (potwierdzając swoje dane przelewem z Twojego konta w innym banku),
 • za pośrednictwem kuriera, który dostarczy umowę we wskazane przez Ciebie miejsce,
 • w dowolnym oddziale Alior Banku.
Miejscowość: Cała Polska Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  Jeśli spełnisz warunki promocji, na Twoim nowym koncie znajdzie się 100 zł premii od Alior Banku!
  Ponadto będziesz mógł korzystać z licznych przywilejów, jakie przysługują posiadaczom konta osobistego w Alior Banku:
  Brak opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.Pakiet usług assistance „Pomocni Fachowcy”, dzięki któremu na jednej interwencji specjalisty (na przykład elektryka lub hydraulika) możesz zaoszczędzić nawet 900 zł.Pakiet usług concierge „Osobisty Asystent”, zapewniający darmową pomoc w organizacji wielu spraw przez 24 godziny na dobę.Lokata nocna z oprocentowaniem 4% w skali roku, na której każdej nocy może zarabiać połowa środków z konta.Przelewy natychmiastowe do innych banków, realizowane nawet w 60 sekund!Program rekomendacyjny, dzięki któremu zarobisz nawet 1200 zł za jedno skuteczne polecenie naszej oferty!Najwyższa jakość obsługi, doceniona już trzeci rok z rzędu w prestiżowym rankingu „Przyjazny bank Newsweeka”.

 • Warunki

  Kupon można realizować od 29 grudnia 2011 do 8 stycznia 2012.
  Oferta obejmuje konto osobiste z premią 100 zł oraz pakietem usług assistance „Pomocni Fachowcy” i pakietem concierge „Osobisty Asystent”.
  Jak otrzymać premię?
  zamów kupon promocyjny Alior Banku;w ciągu 24 godzin (lub następnego dnia roboczego) otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do specjalnego wniosku internetowego o konto osobiste w Alior Banku. Wypełnij ten wniosek do 08.01.2012;do 15.02.2012 musisz spełnić warunki opisane w regulaminie promocji – otrzymać na założone konto wpływ w wysokości minimum 1000 zł, zamówić kartę do rachunku i dokonać nią płatności;po spełnieniu ww. warunków, do 29.02.2012 otrzymasz na swoje nowe konto premię w wysokości 100 zł od Alior Banku.Jedna osoba może zrealizować jeden kupon.
  Oferta obowiązuje tylko w przypadku założenia konta za pośrednictwem wniosku, do którego link zostanie przesłany w mailu od Gruper.pl – kuponu nie można zrealizować w oddziale banku.
  Premię mogą otrzymać wyłącznie osoby, które nie korzystały wcześniej z usług Alior Banku.

Wyświetleń: 256