Rozrywka
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 22 zł
  oldCena:22 zł 13 zł
  zyskujesz 9 zł
  Gorzów Wlkp.

  2 godzinne szaleństwo + Malowanie Buźki

  RABAT41%
sprzedaż zakończona!
W Askalandii na dzieci czeka wiele atrakcji: dwupoziomowy małpi gaj, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, domki, trampoliny, tunele, auta, quady i wiele innych. Każda pociecha znajdzie u nas bezpieczne zabawki dostosowane do swojego wieku. Dorośli mogą odpocząć przy kawie lub wybrać się na zakupy i zostawić swoje pociechy pod opieką naszego personelu. Organizujemy przyjęcia urodinowe i różnego rodzaju imprezy tematyczne, np. mikołajki.

13 zł zamiast 22 zł za moc atrakcji w krainie zabawy Askalandii, gdzie Twoje dziecko zamieni się w SPIDERMENA, MOTYLKA, MYSZKĘ czy groźnego PIRATA. W Cenie AŻ 2 godz. fantastycznej zabawy!

 

W ASKALANDII na dzieci czeka wiele atrakcji, m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, dwupoziomowy tor przeszkód, dżungla, trampoliny, samochodziki oraz kącik plastyczny. Każda pociecha znajdzie tu bezpieczne zabawki dostosowane do swojego wieku.

Dorośli mogą odpocząć przy kawie, poczytać prasę lub wybrać się na zakupy i zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanego personelu. Podczas przygód w Askalandii najmłodsi rozwijają swoją wyobraźnię, kształtują postawę i pobudzają zmysły.

 

BILET OBEJMUJE 2  GODZINY ZABAWY+ MALOWANIE BUŹKI DZIECKA

 

 


 

 

 
Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  Voucher nie obejmuje jedzenia i picia.

  Rodzic w każdym momencie może wyjść z dzieckiem i wrócić do Askalandii:-)

   

  Tel.957830300

  Tel.501198982

 • Warunki

  Voucher do zrealizowania od poniedziałku do czwartku!

  Voucher jest jednodniowy.

  Promocja nie łączy się z innymi.

  Voucher ważny 30 dni.

   

 • Informacje o sprzedającym

  Askalandia
  Konstytucji 3 Maja 102
  66-400 Gorzów Wlkp.
 • Askalandia

  W Askalandii na dzieci czeka wiele atrakcji: dwupoziomowy małpi gaj, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, domki, trampoliny, tunele, auta, quady i wiele innych. Każda pociecha znajdzie u nas bezpieczne zabawki dostosowane do swojego wieku. Dorośli mogą odpocząć przy kawie lub wybrać się na zakupy i zostawić swoje pociechy pod opieką naszego personelu. Organizujemy przyjęcia urodzinowe i różnego rodzaju imprezy tematyczne, np. mikołajki.

Wyświetleń: 56