Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 229 zł
  oldCena:229 zł 99 zł
  zyskujesz 130 zł
  Trójmiasto

  Siłownia, cardio, zajęcia grupowe i sauna w cenie!

  RABAT57%
sprzedaż zakończona!

99 zł zamiast 229 zł za 99 zł zamiast 229 zł za miesięczny karnet all inclusive bez limitu czasu i wejść do Kolaseum w Galerii Bałtyckiej lub w Sopocie! Siłownia, cardio, zajęcia grupowe i sauna w cenie!

Najbardziej renomowane trójmiejskie kluby fitness! Przyjazna atmosfera - profesjonalna kadra - indywidualne podejście! Kupon ważny już dzień po zakupie! Możesz ćwiczyć zamiennie w klubie w Sopocie lub w Gdańsku!    

Pomimo słonecznej pogody za oknem robi się coraz zimniej. Ale jesienią spada nie tylko temperatura! Spada także nasz zapał do ruchu, sportowe zacięcie, który każdy z nas odkrywa w sobie na wiosnę! Nie daj się jesieni! Utrzymaj wakacyjną kondycję i to w tak niskiej cenie!    

Tylko teraz z kuponem Klubu Zniżek za miesięczny karnet all inclusive zapłacisz tylko 99 zł! Co więcej - możesz wybrać, czy chcesz ćwiczyć w klubie w Sopocie, czy w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku! Obie lokalizacje są równie dogodne i dostępne - przez cały miesiąc z karnetu możesz korzystać tam, gdzie danego dnia masz ochotę!  

W ramach karnetu otrzymujesz nieograniczony dostęp do: siłowni, sali cardio, sauny, zajęć grupowych, w tym: spinning - jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki, zumba - fuzja tańca i aerobiku inspirowana latynoskimi rytmami, salsa solo - gorąca latynoska muzyka i latynoskie tańce w rytmie salsy, merengue, bachaty, cha-cha czy samby, joga - prowadzi do uzyskania pięknej sylwetki, poprawienia samopoczucia i ukojenia nerwów, fit box - połączenie zajęć fitnessowych oraz boxu, step - zajęcia choreograficzne poprawiające wydolność organizmu oraz pamięć ruchową, pilates - ćwiczenia na mięśnie brzucha, tułowia i miednicy, ABT - trening wzmacniający i ujędrniający dolne partie ciała - brzuch, uda, pośladki, body shape - trening rzeźbiący, wzmacniający i kształtujący mięśnie całego ciała, płaski brzuch - ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, poprzedzone aerobową rozgrzewką, zdrowy kręgosłup - zajęcia o charakterze profilaktycznym, wzmacniające mięśnie kręgosłupa i odciążające stawy.    

Kolaseum zostało założone już w 2004 roku przez Mariana Kolasę, lekkoatletę i olimpijczyka (zobacz). Ambicją klubu jest zadbanie o zdrowe i pełne energii życie każdego Klubowicza! Renoma klubów Kolaseum od lat kojarzy się z przyjazną atmosferą, profesjonalną kadrą oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta!  Kolaseum jest kolebką trójmiejskiego fitnessu, w której panuje prawdziwy sportowy duch! Przyjdź, aby poczuć tą wyjątkową atmosferę!

Miejscowość: Trójmiasto Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne

  kupon = karnet open bez limitu czasu i wejść na siłownię, cardio, saunę oraz wszystkie zajęcia grupowe, według rozkładu

  Kupon ważny od 03.10.2012 r. do 31.12.2011 r. Do tego dnia należy wymienić kupon na karnet. Pierwsza wizyta musi odbyć się w Klubie wybranym przy zakupie - w Sopocie lub w Gdańsku.

 • Warunki

  Karnet ważny jest 1 miesiąc od pierwszego wejścia.

  Z karnetu można korzystać zamiennie, w klubie w Sopocie lub w Galerii Bałtyckiej.

  1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów.

 • Ofertę przygotował

  Klub Zniżek
  Ul. Do Studzienki 34B
  80-227 Gdańsk
  http://www.klubznizek.pl
 • Dane kontakowe

  Kolaseum Fitness

  Aleja Grunwaldzka 141
  80-264 Gdańsk
  Galeria Bałtycka
  tel.517 373 288  lub  58 345 22 76      
  godziny otwarcia: pon.-pt. 7-22,
  sob. 9-18, ndz. 10-16

  ul. Niepodległości 697-701
  81-853 Sopot
  CH Sopocki Skwer
  tel.503 126 122 lub 58 741 07 99      
  godziny otwarcia:
  pon.-pt. 7-22, sob. 9-20, ndz. 9-17

Wyświetleń: 600