Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 50 zł
  oldCena:50 zł 30 zł
  zyskujesz 20 zł
  Gorzów Wlkp.

  innowacyjny zabieg na włosy od MONTIBELLO

  RABAT40%
sprzedaż zakończona!

30 zł zamiast 50 zł za zabieg odbudowujący włosy lub przedłużający trwałość koloru nawet o 55% od MONTIBELLO - ultradźwiękowa pielęgnica z podczerwienią to absolutny HIT !

Czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura czy zabiegi chemiczne niekorzystnie wpływają na nasze włosy. Mogą one powodować zniszczenia struktury włosów, co powoduje ich matowość, łamliwość i szorstkość. W takich przypadkach odżywki to za mało, by przywrócić im ich dobrą kondycję. Na pomoc przychodzi innowacyjne urządzenie, które wyglądem przypomina prostownicę, natomiast jego działanie jest wręcz niepowtarzalne - promienie podczerwone stymulują krążenie krwi skóry głowy, dzięki temu włosy są intensywniej odżywiane, natomiast ultradźwięki rozbijają cząsteczki aplikowanych składników odbudowujących na mniejsze, dzięki temu są łatwiej wchłaniane i "wpompowywane" w głąb włosa. Efektem są odbudowane, gładkie i miękkie w dotyku włosy.

Pielęgnica pomaga również "wtłoczyć" pigmenty głębiej we włosy, co powoduje wydłużenie trwałości koloru nawet o 55% - jest to polecane głównie przy odcieniach miedzianych i czerwonych, które najszybciej się wypłukują. Najlepsze efekty daje zabieg wykonany bezpośrednio po koloryzacji. 

 

W tej ofercie mają Państwo do wyboru w atrakcyjnej cenie 30 zł zabieg odbudowujący lub przedłużający trwałość koloru. Dotyczy to włosów o długości do ramion. Wprzypadku dłuższych włosów proszę zakupić 1 voucher w normalnej cenie, a przy realizacji obowiązywać będzie dopłata z 50% rabatem, czyli 10 zł za włosy do łopatek i 20 zł za włosy sięgające za łopatki. Standardowa cena zabiegu wynosi od 50 do 100 zł.

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  - do wyboru zabieg przedłużenia trwałości koloru lub odbudowujący strukturę włosów

 • Warunki

  - jedna osoba może wykupić 1 kupon,

  - podana cena dotyczy włosów sięgających do ramion, w przypadku włosów sięgających do łopatek dopłata przy realizacji to 10 zł, a przy długości za łopatki - 20 zł,

  - w przypadku ewentualnej zmiany umówionego teminu należy poinformować o tym telefonicznie min. 24 godziny przed zaplanowanym zabiegiem, inaczej kupon przepada

Wyświetleń: 276