Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 250 zł
  oldCena:250 zł 120 zł
  zyskujesz 130 zł
  Gorzów Wlkp.

  SKANER 3D

  RABAT52%
sprzedaż zakończona!

120 zł zamiast 250 zł za SKANER 3D! Sprawdź stan swojego zdrowia i poszczególnych układów. Tylko tak możesz rozpocząć właściwą kurację.

SKANER 3D- test obciążeń

SKANER 3D określa stan zdrowia poszczególnych układów i organów człowieka, wykrywa infekcje i stany zapalne. Oznacza patogeny: pasożyty, grzyby , bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale ciężkie i inne wpływające na utratę homeostazy. Pozwala opracować procedury detoksykacyjne najkorzystniejsze dla danej osoby. Diagnozuje konkretny stan patologiczny na poziomie komórkowym, w momencie powstania, kiedy nie występują jeszcze konkretne objawy chorobowe. W przypadku schorzeń przewlekłych ustala przyczynę dolegliwości i ułatwia dalsze leczenie medyczne.

  SKANER 3D jako jedyny test diagnostyczny w pełni kompleksowo wykrywa i rozpoznaje obciążenia organizmu będące przyczyną powstawania chorób. Usuwając obciążenia usuwamy choroby. Wyeliminowanie obciążeń organizmu pozwala na pełny powrót do zdrowia.

  SKANER 3D Organizmu stanowi jeden z najdokładniejszych i najszybszych sposobów na prawidłowe określenie przyczyn powstawania choroby.

pasożyty, wirusy, bakterie i grzyby

Infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze są obecnie bardzo powszechną dolegliwością. Żyjące w naszym organizmie pasożyty stale nas zatruwają swoimi produktami przemiany materii. Mogą one w znacznym stopniu osłabiać nasz organizm i wywoływać różne dolegliwości.

 • pasożyty (np.: motylica wątrobowa, owsik, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka itd.),
 • pierwotniaki, (np.: rzęsistki, lamblia, toksoplazma itd.),
 • wirusy, (np.: adenowirusy, herpesowirusy itd.),
 • bakterie, (np.: borrelia, rickettsia, helicobacter),
 • grzyby, pleśnie i roztocza (np.: candida).


Ogniska zakaźne

Mikroorganizmy infekujące nasz organizm za wszelką cenę starają się przetrwać. Szukają więc materiału, który stanowiłby dla nich pożywkę oraz ochronę przed układem immunologicznym. Wykorzystują więc śluz wytwarzany przez nasz organizm. Stworzone w ten sposób "ognisko zakaźne" stanowi barierę dla leukocytów oraz antybiotyków.

Zakwaszenie organizmu

Stres, niewłaściwa dieta, źle pracujące narządy, mogą powodować zakwaszenie czyli spadek PH w organizmie. Taka sytuacja sprzyja rozwojowi infekcji oraz stanów chorobowych.

Obciążenia geopatyczne

W naszym otoczeniu jest wiele szkodliwych źródeł promieniowania takich jak telefony komórkowe, anteny przekaźnikowe itp. które wpływają na pracę naszego organizmu.

Zaburzenia pracy w układach i narządach

Czasem przyczynę problemu możemy odnaleźć w niewłaściwej pracy układów i narządów tj. ukł. nerwowy, hormonalny, krwionośny, limfatyczny, pokarmowy, mięśniowy, kostny. Przykładowo stres wpływa na układ nerwowy i zaburza równowagę całego organizmu. Obciążone narządy mogą słabiej lub nie właściwie pracować. Może to powodować zaburzenia pracy następnych narządów, zakwaszenia organizmu itp.

Niedobory minerałów i witamin

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu konieczne są minerały i witaminy. Często niewłaściwą dietą i stylem życia możemy powodować ich niedobory, które wywołują różne objawy chorobowe.

Nietolerancje i alergie pokarmowe

Bardzo częstym podłożem do powstania alergii pokarmowej jest gluten zawarty w zbożach. Jeśli spożywamy go za dużo, nasz organizm nie radzi sobie z jego usuwaniem i zaczyna go magazynować w jelitach. Zalegający gluten może osłabiać pracę jelit. Podobny problem może być spowodowany nadmiarem kazeiny.

Przed badaniem NIE NALEŻY:

 • Spożywać alkoholu - co najmniej 2 doby przed badaniem
 • Pić kawy - w dniu badania
 • Pić mocnej herbaty ,coli, napoi gazowanych - w dniu badania
 • Spożywać czekolady, cytrusów, ostrych, tłustych, ciężkostrawnych potraw, żuć gumy - w dniu badania
 • Przyjmować leków - dobę przed badaniem (nie dotyczy to leków niezbędnych dla życia i zdrowia!)
 • Przed badaniem należy zdjąć wszystkie ozdoby i wyłączyć telefon komórkowy.
 • W pomieszczeniu w czasie diagnostyki znajduje się tylko jedna osoba (wyjątek stanowią dzieci)
Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
 • Ważne
 • Warunki

  Koniecznośc rezerwacji telefonicznej. Numer tel. podany zostanie po zakupie oferty, w wiadomosci sms.

 • Informacje o sprzedającym

  Gabinet usług Medycznych Skanmed
  ul. Róża 1
  62-400 Słupca
  www.skanmed.pl
 • Gabinet usług Medycznych Skanmed

  www.skanmed.pl

Wyświetleń: 173