Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 150 zł
  oldCena:150 zł 90 zł
  zyskujesz 60 zł
  Zielona Góra

  Zabieg infuzji tlenowej, oksybrazji i dermomasażu

  RABAT40%
sprzedaż zakończona!

90 zł zamiast 150 zł za Zabieg infuzji tlenowej, oksybrazji i dermomasażu do wyboru

W cenie do wyboru:

Zabieg OxyDermie (infuzja tlenowa + dermomasaż)
lub

Oksybrazji i infuzji tlenowej

ZABIEG OXYDERMIE obejmuje peeling enzymatyczny, infuzja tlenowa, dermomasaż, maska bio-oxygen.
Zabieg silnie dotleniający z użyciem tlenu hiperbarycznego, nawilżający i napinający skórę. Nie pozostawia śladów, bardzo przyjemny i relaksacyjny. Infuzja tlenowa OxyDermie oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

ZABIEG OKSYBRAZJI i INFUZJI TELONOWEJ obejmuje oksybrazję, infuzję tlenowa z aktywnym napinającym koktajlem, masaż, maskę, krem.

Oxybrazja - mikrodermabrazja wodno tlenowa - to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Oksybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oksybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń.

Infuzja tlenowa - Zabieg za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywny. Infuzja tlenowa  oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek. Idealne efekty uzyskuje się w połączeniu z oksybrazją w przypadku cer dojrzałych,  wrażliwych i naczynkowych lub w połączeniu z dermomasażem przy skórach poszarzałych,  wiotkich, ze zmarszczkami.

Miejscowość: Zielona Góra Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne
 • Warunki
 • Informacje o sprzedającym

  Gardenia Ogrody Urody
  Plac Bohaterów 2/1
  65-050 Zielona Góra
  http://www.gardenia.biz.pl/
 • Gardenia Ogrody Urody

  Gabinet odnowy biologicznej, salon kosmetyczny

  http://www.gardenia.biz.pl/

   

Wyświetleń: 63