Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 39 zł
  oldCena:39 zł 29 zł
  zyskujesz 10 zł
  Zielona Góra

  Profesjonalne i Luksusowe Masaże i Zabiegi - Masaż twarzy i głowy z elementami aromaterapii.

  RABAT26%
sprzedaż zakończona!

29 zł zamiast 39 zł za Masaż twarzy i głowy z elementami aromaterapii. Przynosi ukojenie i pełne odprężenie, a przy tym wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

 

                                             

Arkadia & Spa zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty:

Masaż twarzy i głowy z elementami aromaterapii.

W położonym w samym centrum Zielonej Góry salonie Arkadia & Spa można zadbać zarówno o swoje ciało, jak i o umysł. Można odnaleźć tutaj nie tylko spokój, ale i odprężenie. Nastrojowa muzyka, blask świec pozwoli wprowadzić się w stan błogiego relaksu.

Połączenie doświadczenia, umiejętności i zdobytych certyfikatów pozwala Arkadii & Spa na wykreowanie oferty dostosowanej do klientów o rozmaitych potrzebach.

Oferowany masaż bazuje na opracowaniu twarzy i głowy.

Masaż twarzy i głowy z elementami aromaterapii.

Masaż twarzy i głowy to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie twarzy i głowy sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż twarzy pomaga poprawić krążenie krwi oraz redukować opuchliznę. Jest doskonałym sposobem na utrzymanie odpowiedniego owalu twarzy oraz jędrności skóry.
Dbanie o odbudowę i stymulację mięśni twarzy jest niezwykle istotne,  bowiem to one są przyczyną zmiany owalu twarzy, a więc pojawiania się widocznych oznak starzenia (wiotczenie skóry).

Masaż głowy pozwala pozbyć się bólów głowy, uspokoić nerwy, zrelaksować się, poprawić ukrwienie skóry. To ostatnie wpływa na stan włosów. Osoby, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz z ich kiepskim wyglądem powinny skorzystać z masażu głowy. Efekty przynosi regularne masowanie głowy.

Czas zabiegu: 20 min

Wśród usług jakie można znaleźć w Arkadia &Spa znajdą Państwo m.in. masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi ciała, masaż bambusem, masaż misami tybetańskimi i wiele więcej.

Miejscowość: Zielona Góra Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Arkadia & Spa

  Ul.Kupiecka 19 B

  65-426 Zielona Góra

  www.aqua-spa.zgora.pl

  tel. 666 615 406

  facebook: Arkadia Spa Justyna Jarecka

 • Warunki

  Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu

  Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu

  Jedna osoba może zakupić tylko 1 voucher

  Ograniczona liczba voucherów

 • Informacje o sprzedającym

  Arkadia& Spa
  Kupiecka 19 B
  65-426 Zielona Góra
  aqua-spa.zgora.pl
 • Arkadia& Spa

  Profesjonalne i Luksusowe Masaże i Zabiegi

Wyświetleń: 120