Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 199 zł
  oldCena:199 zł 99 zł
  zyskujesz 100 zł
  Gorzów Wlkp.

  Depilacja Laserowa Bikini (nawet głębokie) laserem diodowym (medycznym) pozbądź się włosów raz na zawsze!!!

  RABAT51%
sprzedaż zakończona!

99 zł zamiast 199 zł za Depilacja Laserowa Bikini (nawet głębokie) laserem diodowym (medycznym) pozbądź się włosów raz na zawsze!!!

Zapraszamy za zabieg depilacji laserowej laserem diodowym z certyfikatem medycznym!!!

 

Współczesne kobiety są coraz częściej świadome zalet, jakie niesie za sobą zabieg usuwania włosków z miejsc intymnych. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o aspekt estetyczny - choć niewątpliwie odgrywa on dużą rolę w procesie decyzyjnym, ale również o kwestie higieny. Poddając się zabiegowi depilacji laserowej można rozważyć dwa warianty, uzależnione od tego jaki obszar chcemy nią objąć: usuwanie włosków do linii bikini bądź zastosowanie tzw. głębokiej depilacji, czyli całkowitego usunięcia niechcianego owłosienia z miejsc intymnych. Warto również zaznaczyć, iż depilacja głęboka jest możliwa w dwóch wariantach: tzw. brazylijskim lub tzw. hollywoodzkim. Depilacja brazylijska, to nic innego, jak usunięcie włosków ze strefy intymnej i pozostawienie cieniutkiego paseczka, który sięga do wzgórka łonowego. Z kolei, depilacja hollywoodzka polega na całkowitym usunięciu włosków i uzyskaniu całkowicie gładkiej sfery intymnej. Dla kobiet, które cenią sobie komfort, ale nie chcą całkowicie usuwać włosków, idealnym rozwiązaniem będzie depilacja bikini francuskiego. Włoski zostają usunięte jedynie z linii bielizny, a na wzgórku łonowym zostają uformowane w trójkąt lub prostokąt.

Zabieg depilacji laserowej pozwala nam w sposób trwały pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia, co niewątpliwie przyczynia się do większego komfortu w codziennym funkcjonowaniu każdej kobiety. Istotna jest systematyczność w poddawaniu się kolejnym seriom (wymarzony efekt uzyskamy po ok. 4-5 seriach), powtarzanych w ściśle określonych odstępach czasu4-5 seriach). Odstępy między zabiegami ustala kosmetolog, biorąc pod uwagę predyspozycje oraz uwarunkowania pacjenta.

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Ważne

  Centrum Laseroterapii i kosmetyki Estetycznej 

  Ul. Niwicka 193/32 Gorzów Wlkp skrzyżowanie z u.l Kasprzaka

  Dojazd z centrum 3 min drogi bez korków i z parkingiem bezpośrednio przed Gabinetem

   

 • Warunki

  Po zarezerwowaniu Vouchera/kodu i nie odmówieniu wizyty kod przepada i nie ma możliwości ponownego jego wykorzystania.

  Rezerwacje tylko telefoniczne

 • Informacje o sprzedającym

  Centrum Laseroterapii i Kosmetyki estetycznej
  Niwicka 193/32
  66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Centrum Laseroterapii i Kosmetyki estetycznej

  Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estteycznej

Wyświetleń: 91