Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 80 zł
  oldCena:80 zł 49 zł
  zyskujesz 31 zł
  Zielona Góra

  RZUĆ PALENIE-OCAL ŻYCIE!

  RABAT39%
sprzedaż zakończona!

49 zł zamiast 80 zł za biorezonansową TERAPIĘ ANTYNIKOTYNOWĄ BICOM. Metoda jest bezbolesna i bezinwazyjna, a jej skuteczność sięga 80%. GŁÓD NIKOTYNOWY USTĘPUJE NA ZAWSZE.Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowaną terapeutkę z wiloletnim stażem. Zerwij z tym zabójczym nałogiem!

                                                                       

                                                          

                       

                                                RZUĆ PALENIE- OCAL ŻYCIE !

OPIS DZIAŁANIA

Terapię biorezonansową bicom po raz pierwszy zastosował niemiecki lekarz Franz Morel. Aparaty jego konstrukcji stosowane są w Polsce od 1993 r.

Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu uzależnień. W trakcie terapii antynikotynowej, pacjent podłączony jest za pomocą specjalnych elektrod do aparatu BICOM, który wytwarza fale zbliżone do fal elektromagnetycznych. W urządzeniu umieszcza się  niedopałek papierosa przyniesiony na terapię przez palacza. Terapii może poddać się każdy nałogowy palacz, niezależnie od wieku , stanu zdrowia i stażu palenia.

                                         

 

Zabieg jest w pełni bezbolesny, bezinwazyjny i bez skutków ubocznych.

Wygaszanie głodu nikotynowego uzyskuje się po  jednej 40 min. terapii.

Chęć palenia ustępuje w chwilę lub kilka-kilkanaście godzin po zabiegu.

Najczęściej od następnego dnia rano, chęci palenia już nie ma!

 

Po terapii:

Poza brakiem głodu nikotynowego, terapia wpływa na przyspieszenie eliminacji toksyn wdychanych z dymem nikotynowym. Dzięki temu niedawny nikotynowy palacz przestaje kaszleć, ustępuje charakterystyczna chrypka, poprawia się wygląd skóry i znika nieprzyjemny zapach.

Zaprzestanie  dostarczania nikotyny u niewielkiego odsetka pacjentów może spowodować takie przemijające reakcje jak posmak metaliczny, suchość w ustach, wzmożona senność i potliwość, osłabienie  koncentracji, rozdrażnienie. Wiąże się to z tym że terapia wzmaga także wydalanie toksyn nikotynowych. Powyższe objawy ustępują  do  dwóch, trzech tygodni. Łagodzi je picie dużej ilości płynów oraz częste kąpiele.

 

                                          

Terapię antynikotynowa  BICOM należy traktować jako formę pomocy w rzucaniu nałogu palenia, która wyeliminuje bezterminowo głód nikotynowy, ale nie wyeliminuje zachowań odruchowych, które są reakcjami wypracowanymi i utrwalonymi przez samych palących i tylko oni je mogą opanować. Dlatego do pełni sukcesu potrzebna jest samodyscyplina. Aby nie paść ofiarą własnego odruchu , należy wszelkie posiadane papierosy skrupulatnie wyrzucić, a w ich miejsce umieścić np. orzeszki, słonecznik itp. Pozwoli to skutecznie wygasić odruch sięgania po papierosa.

 Z reguły na pozbycie się głodu nikotynowego wystarcza jedna terapia. Około 8 % pacjentów palących duże ilości papierosów, zgłaszających się z dużym głodem nikotynoiwym wymaga drugiej uzupełniającej terapii. Taką terapię wykonuje się od drugiego do czternastego dnia od pierwszego zabiegu.

Efekt terapii antynikotynowej utrzymuje się nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie jest w pełni bezpieczne i nie wyzwala potrzeby zapalenia. Dopiero aktywnie wypalony papieros spowoduje nawrót głodu nikotynowego. Zatem najważniejszym zadaniem wszystkich poddających się temu zabiegowi jest,przy braku głodu nikotynowego, nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa ( za tydzień, dwa, czy nawet rok i więcej).

Środki ostrożności:

Terapie antynikotynowa wykonywane są przez nas od kilkunastu lat. Skuteczność sięga ok. 80% 7-8 osób z 10 zostaje wyleczona z nałogu. Przyczyny powrotu do palenia można podzielić na 3 grupy.

1) STRES – w odpowiedzi na sytuacje trudne pali się w nadziei, że papieros łatwiej uspokoi, pozwoli łatwiej przezwyciężyć problem. Zapalony papieros nie smakuje, ale w miarę palenia niesmak maleje, a głód wraca na nowo.

2) CIEKAWOŚĆ – pomimo braku potrzeby palenia pacjenci dla chęci sprawdzenia swojej reakcji po zabiegu sięgają po papierosa. Oczywiście jest to aktywna próba, więc głód nikotynowy pojawi się ponownie.

3) PEWNOŚĆ – że zapalenia papierosa po dłuższej przerwie nie spowoduje nawrotu głodu nikotynowego. Byli palacze próbują sądząc, że „jeden papieros nie zaszkodzi”. Pierwsze „dymki” są tak niesmaczne, że nawet połowy papierosa nie udaje się wypalić, ale już po godzinie czy dwóch szuka się kolejnego.

Waga pod kontrolą

Pacjent, który podda się terapii, a jest zaniepokojny możliwością przyboru masy ciała, można poddać się zabiegowi zmniejszającemu nadmierne łaknienie.

 

                                                                                                   Serdecznie zapraszamy

                                                                                                         Próba warta zycia!

 

 

Miejscowość: Zielona Góra Kod ważny przez 14 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Konieczność tel. rezerwacji wizyty pod numerem tel.  668303944

  Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowaną terapeutkę z 17 letnim stażem.

   

   

 • Warunki

  Miejsce wykonywania zabiegów:

  Gabinet terapii biorezonansowej Bio- Detox ul. Wyszyńskiego32c/1

   

 • Informacje o sprzedającym

  Bio-detox Terapia antynikotynowa. Izabela Wysocka
  Sucharskiego 9/18
  68-100 Zielona Góra
 • Bio-detox Terapia antynikotynowa. Izabela Wysocka

  Gabinet świadczący biorezonansowe terapie antynikotynowe Bio- Detox. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzonych terapiach. Skutecznosć 80%

Wyświetleń: 106