Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 3840 zł
  oldCena:3840 zł 1100 zł
  zyskujesz 2740 zł
  Gorzów Wlkp.

  8 zabiegów 1100 złI-LIPO Innowacyjny laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zmieńmy winogrona w rodzynki!!!

  RABAT72%
sprzedaż zakończona!

1100 zł zamiast 3840 zł za Na jakich partiach ciała można wykonać i-lipo?Zabieg i-lipo oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu i-lipo?Bezpośrednio po każdej sesji i-lipo pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji i-lipo.

Jak działa urządzenie i-lipo?

i-lipoPod wpływem działania wiązki lasera diodowego o długości fali 650-660 nm dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych. Triglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. I-lipo działając tylko na adipocyty (komórki tłuszczowe) nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błon komórek tłuszczowych tylko w kontrolowany sposób znacznie zmniejsza ich zawartość i objętość.


Dodatkowo wykorzystywany laser biostymulacyjny umieszczany w okolicach węzłów chłonnych stymuluje układ limfatyczny, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Depilacja Laserowa Light Sheer ESTETIK

  Sikorskiego139
  66-400 Gorzow Wielkopolski
  www.laserestetik.pl
 • Warunki

  Depilacja Laserowa ESTETIK  Light Sheer

   rezerwacja terminu:  881 730 120 

 • Informacje o sprzedającym

  Depilacja Laserowa Light Sheer ESTETIK
  Sikorskiego139
  66-400 Gorzow Wielkopolski
  www.laserestetik.pl
 • Depilacja Laserowa Light Sheer ESTETIK

  Depilacja Laserowa ESTETIK  Light Sheer

   

  rezerwacja terminu:  881 730 120 

Wyświetleń: 117