Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 79 zł
  oldCena:79 zł 25 zł
  zyskujesz 54 zł
  Gorzów Wlkp.

  25 zł zamiast 79zł SAUNA INFRARED WSPOMAGA ODCHUDZANIE, PRZYSPIESZA PRZEMIANĘ MATERII I SPALANIE KALORII.

  RABAT69%
sprzedaż zakończona!

25 zł zamiast 79 zł za SAUNA INFRARED WSPOMAGA ODCHUDZANIE, PRZYSPIESZA PRZEMIANĘ MATERII I SPALANIE KALORII.Efekty działania:- wspomaga odchudzanie, przyspiesza przemianę materii i spalanie kalorii-wzmacnia system odpornościowy-oczyszcza skórę z toksyn i obumarłego naskórka-poprawia kondycję układu sercowo – naczyniowego-redukuje napięcia stresowe poprawiając samopoczucie

Sauna infrared – jak z niej korzystać?


Przed wejściem do sauny nie stosujemy żadnych kremów czy balsamów do ciała,zdejmujemy wszelką biżuterię . Skóra musi naturalnie oddychać, by umożliwić wydalanie wszelkich zanieczyszczeń na zewnątrz.Oczywiście seans w saunie to czas na spokój i wyciszenie się dlatego nie stosujemy żadnych ćwiczeń fizycznych i nie pijemy napojów. Nie należy wchodzić bezpośrednio po posiłku, ani na czczo. Najlepiej odczekać godzinę lub dwie od posiłku. Optymalny czas jednorazowego wejścia wynosi 20 minut w temperaturze ok. 40°C–50°C.Po wizycie w saunie infrared nie musimy się schładzać pod prysznicem. Dzięki wysokiej temperaturze otwierają się pory, przez które usuwamy zarówno toksyny, jak i metale ciężkie obecne w zwykłej wodzie. Podczas korzystania z prysznica nasza skóra pochłonęłaby je z powrotem. Szybsze krążenie krwi sprzyja lepszemu wchłanianiu zaaplikowanych kosmetyków, więc warto użyć balsamu nawilżającego. Sauna infrared poprawia zdrowie i wygląd. Zmniejsza tkankę tłuszczową, pomaga wydalać wodę i produkty przemiany materii w skórze. Dzięki wysokiej temperaturze wraz z potem wydalany jest tłuszczu w 20%, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i nagromadzone w ciele toksyn. Skóra staje się gładsza, pozbawiona cellulitu, zdrowa i czysta. Jeden seans 20-minutowy pozwala spalić 600–900 kcal (tyle co przebiegnięcie dystansu 10 km).

Powyższe efekty możemy uzyskać dzięki regularnemu stosowaniu, czyli codzienne lub co drugi dzień. Pamiętajmy jednak, by nie zastępować sauną ćwiczeń. Może ona stanowić dodatek w kuracji odchudzającej, ale nie zamiennik.


Dzięki wysokiej temperaturze otwierają się pory, przez które usuwamy zarówno toksyny, jak i metale ciężkie obecne w zwykłej wodzie.

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Estetik

  ul. Sikorskiego 139
  66-400 Gorzów Wlkp.
  http://www.laserestetik.pl/

 • Warunki

  Depilacja Laserowa ESTETIK  Light Sheer

   rezerwacja terminu:   881 730 120 

 • Informacje o sprzedającym

  Depilacja Laserowa Light Sheer ESTETIK
  Sikorskiego139
  66-400 Gorzow Wielkopolski
  www.laserestetik.pl
 • Depilacja Laserowa Light Sheer ESTETIK

  Depilacja Laserowa ESTETIK  Light Sheer

   

  rezerwacja terminu:  881 730 120 

Wyświetleń: 115