Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 550 zł
  oldCena:550 zł 350 zł
  zyskujesz 200 zł
  Zielona Góra

  BOTOX.

  RABAT37%
sprzedaż zakończona!

350 zł zamiast 550 zł za BOTOKS Pozbądź się zmarszczek poprzecznych czoła przy pomocy toksyny botulinowej. Skuteczny sposób na pozbycie się szpecących zmarszczek. Salon Aleksa zaprasza !

                                                        

                                                                        

 Oferta obejmuje zabieg usunięcia zmarszczek poprzecznych czoła poprzez wstrzyknięcie toksyny botulinowej przez doktor medycyny 

Każda z nas z biegiem czasu zauważa coraz więcej zmarszczek na swojej twarzy. Zmarszczki możemy podzielić na mimiczne oraz powstające w wyniku naturalnego wiotczenia skóry. Zmarszczki mimiczne powstające na twarzy możemy ukryć poddając się zabiegowi z wykorzystaniem botoksu (toksyny botulinowej).

Toksyna botulinowa zastosowana na zmarszczki mimiczne czoła blokuje występujące tam połączenia nerwowo mięśniowe w efekcie czego mięśnie na tym obszarze twarzy są rozluźnione. W odniesieniu do mięśni mimicznych czoła powoduje ich rozluźnienie i wygładzenie skóry dzięki czemu są one niewidoczne.

Botoks ma wiele zastosowań w medycynie, oprócz redukcji zmarszczek mimicznych botoks również blokuje wydzielanie się potu z gruczołów.

Zmarszczki a raczej predyspozycje do ich występowania na twarzy dziedziczymy. U każdej z nas zmarszczki pojawiają się w różnym wieku w zależności od rodzaju cery oraz genów. Każdy rodzaj skóry starzeje się w nieco innym tempie, jednak najwolniej procesowi starzenia poddaje się skóra tłusta.

Na szybkość procesu starzenia się skóry mają również wpływ czynniki zewnętrzne takie jak kontakt z promieniowaniem ultrafioletowym oraz poziom zanieczyszczeń w powietrzu. W codziennym dniu możemy temu przeciwdziałać stosując odpowiednią ochronę i nawilżenie.

Zmarszczki na twarzy pojawiają się podczas codziennych sytuacji gdy się uśmiechamy, jesteśmy zaskoczeni lub porostu martwimy się. Zmarszczki na czole najczęściej tworzą się w poziomie, chociaż zdarzają się również zmarszczki pionowe które występują między brwiami.

Zanim popularność w usuwaniu zmarszczek zyskała toksyna botulinowa, stosowano domowe sposoby na niwelowanie zmarszczek na czole.

Najlepszym sposobem na opóźnienie występowania zmarszczek jest prowadzenie zdrowego stylu życia. Nadużywanie alkoholu oraz wyrobów tytoniowych drastycznie przyspiesza powstawanie zmarszczek.

By cieszyć się pięknym wyglądem zalecamy stosowanie diety bogatej w warzywa oraz owoce zawierające witaminy z grypy A, C, E oraz K, które pozytywnie wpływają na poprawę jakości skóry. Oprócz odpowiednio zbilansowanej diety duże znaczenie ma odpowiednie nawodnienie organizmu, oraz regeneracja w czasie snu. Pamiętaj by w słoneczne dni chronić również swoją skórę stosując odpowiednie filtry chroniące skórę przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Gdy wspomniane metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów pozostaje skorzystanie usług profesjonalistów. Usuwanie zmarszczek poprzecznych na twarzy odbywa się wówczas przy użyciu toksyny botulinowej, której zadaniem jest blokowanie połączeń nerwowych.

 

Salona Aleksa zaprasza na  zabieg botoksu wykonany przez wykwalifikowaną  doktor medycyny!

Miejscowość: Zielona Góra Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Konieczność tel. rezerwacji wizyty. Numer tel. dostępny po zakupie aukcji, w otrzymanej inf. sms.

 • Warunki

  Salon czynny od pon. do pt., od godz. 9-18.

 • Informacje o sprzedającym

  Studio Urody "ALEKSA"
  Prosta 53/1
  65-783 Zielona Góra
  www.studiourodyaleksa.cba.pl
 • Studio Urody "ALEKSA"

  Mam przyjemność zaprosić Państwa do gabinetu fryzjersko-kosmetycznego "Aleksa". Proponuję profesjonalne usługi z dziedziny kosmetyki, pielęgnacji twarzy, dłoni, stóp, ciała, masażu i nowoczesnego fryzjerstwa. Zapewniam miłą i intymną atmosferę, gdzie mogą Państwo zrelaksować się i wyciszyć.

Wyświetleń: 116