Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 290 zł
  oldCena:290 zł 99 zł
  zyskujesz 191 zł
  Gorzów Wlkp.

  Mikrodermabrazja plus Oksybrazja do każdego zabiegu na twarz eco koktajle witaminowe lub czysta witamina C plus maska algowa bądź maska stay all night, krem i serum dobrane indywidualnie do każdego klienta. Ilość voucherów ograniczona!!

  RABAT66%
sprzedaż zakończona!

99 zł zamiast 290 zł za Mikrodermabrazja plus Oksybrazja do każdego zabiegu na twarz eco koktajle witaminowe lub czysta witamina C plus maska algowa bądź maska stay all night, krem i serum dobrane indywidualnie do każdego klienta. Ilość voucherów ograniczona!

Do każdego zabiegu na twarz eco koktajle witaminowe lub czysta witamina C plus maska algowa bądź maska stay all night, krem i serum dobrane indywidualnie do każdego klienta.

Uwaga zabiegi wykonywane tylko na kosmetykach ekologicznych!!!

 

Mikrodermabrazja w Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estetycznej w Gorzowie:
Mikrodermabrazja jest najpopularniejszą metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej w Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estetycznej:
Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną techniką, która oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń, jak bywa w przypadku innych metod peelingu.

 

Oksybrazja

Oxybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni.

Oxybrazja bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zwęża pory. Leczy trądzik, gdyż jak wiadomo wywołują go bakterie beztlenowe, a pod wpływem wprowadzanego pod ciśnieniem tlenu z oxybrazji szybko ulegają zniszczeniu a stan skóry trądzikowej poprawia się bardzo szybko.

Redukuje również blizny po trądzikowe, blizny pozostawione przez laser, oparzenia lub zabieg chirurgiczny, pozostawiając cerę wygładzoną, rozjaśnioną i odświeżoną. Wpływa pozytywnie na odmłodzenie skóry, redukuje i spłyca głębokie zmarszczki. Bardzo efektywnie działa w przypadku rozstępów znacznie je zmniejszając.

Miejscowość: Gorzów Wlkp. Kod ważny przez 30 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Centrum Laseroterapii i kosmetyki Estetycznej Diana Pawłowska 

  Ul. Niwicka 193/32 Gorzów Wlkp skrzyżowanie z u.l Kasprzaka

  Dojazd z centrum 3 min drogi bez korków i z parkingiem bezpośrednio przed Gabinetem

 • Warunki

  Po zarezerwowaniu Vouchera/kodu i nie odmówieniu wizyty kod przepada i nie ma możliwości ponownego jego wykorzystania.

  Rezerwacje tylko telefoniczne

 • Informacje o sprzedającym

  Centrum Laseroterapii i Kosmetyki estetycznej
  Niwicka 193/32
  66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Centrum Laseroterapii i Kosmetyki estetycznej

  Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Estteycznej

Wyświetleń: 73