Zdrowie i uroda
Do końca pozostało:
{hn} h.
{m10}{m1} m.
{s10}{s1} s.
 • Poprzednia cenacena: 600 zł
  oldCena:600 zł 298 zł
  zyskujesz 302 zł
  Zielona Góra

  WYGŁADZENIE WŁOSÓW na bazie keratyny. Zdrowe i piękne włosy.

  RABAT51%
sprzedaż zakończona!

298 zł zamiast 600 zł za Zabieg keratynowy - Błyszczące włosy w zimowym słońcu.. Chcesz mieć proste i pięknie zregenerowane włosy? Zapraszamy!

Zabieg ten zmniejsza kędzierzawość, wygładza i przekształca
Twoje włosy dla zmysłowego wyglądu, jak jedwab.

 Natychmiast widoczne długotrwałe rezultaty  Biokeratin

 

 

 Jesteśmy na co dzień otoczeni elementami, które są szkodliwe dla naszych włosów, dlatego ważne jest, aby dogłębnie je odżywiać, zapewniając im właściwe nawilżenie i utrzymując je błyszczące, zdrowe i mocne.

 Color Ammonia Free, bazuje na stosowaniu specjalnych mikrocząsteczek keratyny ,ten szczególny proces bez formaldehydu jest w stanie w prosty sposób wprowadzić dogłębnie keratynę, przylegając dokładnie do struktury włosa i wykonując niesamowite działanie odbudowujące i odżywcze, z konsekwentną likwidacją kędzierzawości.
Włosy są zmienione, niesamowicie odmłodzone, mocne, miękkie, błyszczące i łatwe do wygładzenia na okres około 3-5 miesięcy.

 

 

Zabieg gwarantuje i poprawia wytrzymałość, trwałość i połysk koloru. Możemy zaoferować naszym Klientkom najbardziej skuteczną i zdrową metodę składową odbudowy i prostowania, przeznaczoną dla wszystkich rodzajów włosów.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!!!

 

Miejscowość: Zielona Góra Kod ważny przez 120 dni od dnia zakupu
Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu
 • Ważne

  Ważne

  Salon Fryzjerski Damsko-Męski FOR YOU
  Lisia 63i
  65-093 Zielona Góra
   
  kom.667 115 055
 • Warunki

  kupon ważny 4-mce

 • Informacje o sprzedającym

  Salon Fryzjerski Damsko-Męski FOR YOU
  Lisia 63i
  65-093 Zielona Góra
  http://malgowadejsza-foryou.firmy.net/
 • Salon Fryzjerski Damsko-Męski FOR YOU

  Profesjonalne usługi fryzjerskie damsko-męskie jak i dziecięce, minn.przedłużanie i zagęszczanie naturalnym włosem,odsiwianie,keratynowe prostowanie,ondulacje,koloryzacje (pasemka,refleksy,baleyage,dekoloryzacje),okazyjne upięcia,cięcia klasyczne i awangardowe.Stosujemy zabiegi pielęgnacyjne,regenerujące strukturę włosa stosując ampułki na bazie keratyny pod klimazonem.Pracujemy na profesjonalnych produktach takich firm jak : Matrix,Subrina,Artego,Framesi,Lecher.Możliwość zakupu na miejscu ko

Wyświetleń: 95